تبليغات
تبليغات

لیست ارائه دروس، وضعیت منابع و جدول تطبیق سال تحصیلی 91-92 پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
دوشنبه ، 4 مهر 1390 ، 11:38

پورتال دانشگاه پیام نور کل کشور - برنامه ذيل براي كليه دانشجويان با ورودي هاي آزمون سراسري و آزمون فراگير قابل ارائه است. همچنين اين برنامه شامل كليه دانشجويان مركز هماهنگي و پذيرش بين الملل و آموزش مجازي نيز مي باشد.

لیست ارائه دروس و جدول تطبیق:
توجه: به اطلاع مي رساند موارد بارگذاري نشده در ليست ارائه دروس، وضعيت منابع درسي و جدول تطبيق كليه مقاطع سال تحصيلي 92-91 به زودي تكميل و ارائه خواهد شد.
برنامه ذيل براي كليه دانشجويان با ورودي هاي آزمون سراسري و آزمون فراگير و دانشجويان مركز بين الملل و آموزش الكترونكي قابل ارائه است. 
» كليك كنيد:
دستوالعمل برنامه ريزي درسي سال تحصيلي 93-92
ليست ارائه دروس، وضعيت منابع، و جدول تطبيق دوره كارشناسي ناپيوسته و كارشناسي سال تحصيلي92-93  
» کلیک كنيد: 
دستوالعمل برنامه ريزي درسي سال تحصيلي 93-92
ليست ارائه دروس، وضعيت منابع و جدول تطبيق مقاطع كارشناسي ارشد سال تحصيلي 92-91  (نیمسال دوم)
» كليك كنيد:
ليست ارائه دروس مقطع دكترا سال تحصيلي 92-91

لیست دروس معارف و عمومی
» دروس معارف و عمومی که دانشجویان کارشناسی پیام نور باید بگذراند
» دروس معارف و عمومی که دانشجویان کارشناسی ناپیوسته پیام نور باید بگذراند

درس اختیاری:
اگر دانشجو در صورت گذراندن دروس تخصصی،اصلی و عمومی سقف واحد دوره را تکمیل نکند ملزم به گذراندن دروس اختیاری می باشد.

آخرين ويرايش : شنبه ، 23 شهریور 1392 ، 16:52

Comments 

#14 علی احمدی 1392-07-29 13:36
با سلام
من در پیام نور چند واحد جهت تدریس گرفتم ام
یک درسی با نام روانسجی کد01-367-11-12 دارم می خواستم منابع درسی اونو بدونم
خواهشا امروز جوابمو بدهید

پاسخ: با سلام. سری به سایت pnu.ac.ir بزنید. سایت های مشابه خبری هم منابع را منتشر کرده اند.

#13 الهه از گیلان 1392-06-09 10:27
با سلام مسئولین پیام نور گیلان لطفا در مقطع کارشناسی ارشد حقوق پزشکی را راه اندازی نمایید با تشکر فراوان

#12 الهه از گیلان 1392-06-09 09:46
با سلام عزیزان لطفا بگید دانشگاه پیام نور گیلان حقوق پزشکی داره اگر نه چرا این رشته در گیلان در مقطع کارشناسی ارشد راه اندازی نمیشه - الهه

پاسخ: با سلام. اطلاعی نداریم.

#11 حسین 1392-05-27 08:45
سلام وخسته نباشید.خواستم دروس اجباری دوره کارشناسی حقوق رو اگه ممکنه لیست کنین,یا اینکه مشخص کنید کجا می تونم پیداش کنم؟ممنون

#10 9999999999999 1392-05-17 16:25
ببخشیدرشته روانشناسی عمومی9واحداختیا ری داره حالا میگن ازاین9واحد6واحد هم بگیری کفایت میکنه.واسه این ترم تابستان واحداختیاری گرفتم اگه امتحانش ندم حذف میشه درضمن من5واحداختیاری گذروندم.لطفازود جواب بدین امتحانازودشروع میشه

پاسخ: با سلام. اگر طبق قانون ملزم به گذراندن 6 واحد اختیاری هستید و تا کنون 5 واحد را پاس کرده اید، اصولا اگر ی واحد هم در این ترم تابستان پاس کنید تکمیل می شود. لذا شما باید «حداقل» 6 واحد را بگذرانید و مشکلی پیش نمی آید اگر این تعداد مثلا بیشتر شود. لذا توصیه می کنیم با توجه به سخن خودتان، در امتحانات شرکت کنید و سقف اختیاری تان را تکمیل کنید و سپس واحد های اضافی را می توایند حذف کنید یا در امتحان شرکت نکنید و مشکلی پیش نخواهد آمد. البته حذف واحدهای اضافی از سوی مسئول رشته نیز پیگیری می شود(هنگام فارغ التحصیلی).

#9 طاهره 1392-04-30 11:31
سلام ببخشید در رشته روانشناسی عمومی باید چند درس اختیاری باید پاس کرد حتما تا امروز جوابه منو بدین خواهشن

پاسخ: با سلام. از قسمت منابع، لیست دروس رشته تحصیلی تان را دانلود کنید و سپس واحدهایتان را بشمارید.

#8 الهه منزوی 1392-04-20 09:41
با سلام عزیزان لطفا بگید کدام دانشگاه حقوق پزشکی داره

#7 الهه منزوی 1391-12-19 10:54
سلام وخسته نباشید لطفا در رابطه با حقوق پزشکی صحبت کنید کدام دانشگاه پیام نور حقوق پزشکی دارد

پاسخ: با سلام. اطلاعی نداریم.

#6 esh 1391-11-29 20:34
سلام
می خواستم بدونم دروس الکترونیکی مقطع ارشد به چه صورت است .
من تا کنون نتونستم انتخاب واحد کنم و همه دروس تکمیل شده باید چی کار کنم.

پاسخ: با سلام. به واحد برنامه ریزی دانشگاهتان مراجعه نمایید تا ظرفیت را افزایش دهند یا همین درس را با مدرس دیگری ارائه دهند.

#5 سپیده ب 1391-11-29 14:47
با سلام دانشجوی هنر رشته طراحی پارچه و لباس هستم می خوام بدونم که کلا باید چند واحد اختیاری را بگذرونم هر جا گشتم توی سایت چیزی پیدا نکردم و کلا باید چند واحد بگذرونم ممنون

پاسخ: با سلام. هر چی هست در این قسمت باید باشد. اگر نیست به کارشناس رشته دانشگاه محل تحصیل تان مراجعه نمایید تا راهنمایی گردید.

Add comment