تبليغات
تبليغات

جزئیات آزمون تغییر رشته بند ج دانشگاه پیام نور پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
دوشنبه ، 19 ارديبهشت 1390 ، 19:17

وبلاگ اخبار پیام نور - ثبت نام از دانشجويان متقاضی تغيير رشته در ارديبهشت ۹۰ با مراجعه به مراكز و واحدها انجام می پذيرد. دانشجويان متقاضی تغییر رشته بند ج دانشگاه پيام نور بايد با مراجعه به مراكز و واحدهای پیام نور به صورت دستی ثبت‌نام کنند. پس از تاييد ثبت نام در مراكز در تاریخی که به زودی اعلام خواهد شد دانشجويان باید با مراجعه به سیستم گلستان نسبت به انتخاب واحد و پرداخت شهريه اقدام نمايند. برگزاری آزمون تغيير رشته بند ج در شهريور ۹۰ همزمان با امتحانات ترم تابستان می باشد و منابع آزمون همانند منابع درسی نيمسال دوم ۹۰-۸۹ است.دانشجويان به شرط نداشتن تداخل زمانی آزمون تغيير رشته، مجاز به انتخاب دروس ترم تابستان نيز می باشند.دانشجويان متقاضی تغيير رشته توام با انتقال علاوه بر احراز شرايط تغيير رشته بند ج( كسب نمره 10 در هر درس و ميانگين 12) بايد شرايط انتقال رانيز احراز نمايند و محل امتحان این دانشجویان مركز مبدا می باشد.
براي شركت در آزمون تغيير رشته بند ج گذراندن يك نيمسال كفايت مي كند و نيازی به گذراندن 24 واحد درسی نيست اما در صورت تقاضای تغيير رشته توام با انتقال گذراندن 24 واحد درسی باميانگين حداقل 12 الزامی است . دانشجويان پذيرفته شده از طريق دوره های فراگير پس از كسب نمره قبولی از كليه دروس دوره دانشپذيری مجاز به شركت در اين آزمون می باشند.

Comments 

#9 سید 1391-07-02 04:37
راستش ما هم نمی دونیم. حتما نمی تونید تغییر رشته بدید دیگه. چون اول باید تمام درسهای امتحانی تغییر رشته را قبول شوید و بعدش هم باید معدلتان بالای یک مقدار معینی شود.

#8 شاهین سمنانی 1391-07-01 22:09
سلام .خسته نباشین.
من برای تغییر رشته بند ج ثبت نام کردم . اما از سه تا امتحان دو تاشو دیر رسیدم و اجازه ندادن به جلسه امتحان برم و برام تو کارنامه ترمی تابستان غیبت رد کردن. یکیشو هم امتحان دادم اما نمره ام شد 6 از 20 .
با این شرایط چه وضعیتی برای تغییر رشته و کلا ادامه تحصیل من پیش میاد؟
پیشاپیش از پاسختون ممنونم.
شاهین

#7 دنیا 1391-06-25 02:24
س من مهندسی اقتصاد کشاورزی میخونم افسرده شدم از بس گفتند کار نداره به نظر شما چیکار کنم

#6 مرتضی 1390-04-22 13:33
پاسخ:
دوستان متقاضی شرکت در امتحان " تغییر رشته بند ج " جهت کسب اطلاع دقیق‌تر از تاریخ برگزاری آزمون و سایر جزئیات ، می‌توانند به واحد نقل و انتقلات دانشگاه مراجعه نموده و یا با شماره:
02922118621 تماس حاصل نمایند.

#5 elham 1390-04-22 12:57
زمان انتخاب واحد گذشته یا نه؟

#4 سارا 1390-04-19 09:04
بابا تو رو خدا زودتر تاریخ امتحان رو اعلام کنید .با این دانشگاه بی در و پیکر .

#3 1450552382 1390-03-31 18:41
سلام بابا كشتين ما رو زمان انتخاب واح بند ج پس كي هست تورو خدا جواب بدين

#2 گل یاس 1390-02-29 20:01
یک چیزی که ما پس از حضور چند ساله ی خود در دانشگاه پیام نور فهمیدیم این است که این دانشگاه ، قانون درست و حسابی ای ندارد!
پیشنهاد می کنیم درخواست خود را با رئیس دانشگاه در میان بگذارید.

#1 فاطمه اکبری 1390-02-29 00:46
سلام. هركي نظر رو ميخونه لطف كنه جواب بده

من مهندسي نرم افزار ترم 2هستم دوست دارم برم اي تي ببخاطر مهارتم

اما روزي كه بخشنامه اومد گفتن بچه هاي كامپيوتر نميتونن ....

ولي در صورتي كه من 3 تا از دخترهاي كلاس رو ديدم كه تونستن ثبتنوم كنن

Add comment