تبليغات
تبليغات

7 نکته ضروری برای شناخت دختران هرزه و مبتذل پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
يكشنبه ، 20 فروردين 1391 ، 09:19

مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی - اولین قدم برای شناختن یک دختر :
پسر خوب مرحله اشنایی شما کجا بوده ؟
توی خیابون
توی دانشگاه
توی کتابخانه
محل کار
رابطه فامیلی
و .......

درس 1
دختری که با یک نگاه از شما شماره گرفت به هیچ عنوان برای ازدواج انتخاب نکنید.
معمولا پسرهای که میخوان خودشون رو قول بزنند اینو میگن :
نه این دختره منو میخوادا نه مثل من روی کره زمین نبودا نه این بار اولش بوده کاملا اشتباه هست.
اینجور ازدواج ها بیشتریش خیانته

درس 2
دختری که به شما اس ام اس داد یا زنگ که عاشق شما شده و شما رو دوست داره و دل شما هم اگر برد بدانید . شما نفر هزارمین هستی
معمولا اینطور دخترها با گرفتن شماره الکی یا شماره شما رو از جایی پیدا میکنند تماس پیدا میکنند و سعی بر این میکنن دل شما رو بدست میارند.
این نوع دخترها برای ازدواج اصلا خوب نیستن

درس 3
بعد از پیدا کردن دختر مورد علاقه خود در گوگل یا بینگ اسم و فامیلیش یا ایمیلش و با بعضی ترفند ها میشه پروفایل فیس بوکش هم پیدا کرد.
اگر دختری رو دیدن در فیس بوک که عکس های خصوصی خودش رو برای هر کس و ناکس اپلود کرده بدونید این دختر بدرد هیچی نمیخوره
معمولا پسرها تو این مکان ها نمیشینن به نگاه بردارانه به این عکس ها کنند.
معمولا در پیغام خصوصی فیس بوکشون انواع پیشنهاده های رابطه رو میبینید.
جالبه یکی از افراد فوتبالیست ایرانی که اسمشون افشا نشد دلیل طلاق از زنش بخاطر همین فیس بوک بود و رابطه نامشروع

درس 4
بنظر من دختری که قبلا رابطه نامشروع داشته و شکست عشقی داشته برای ازدواج انتخاب نکنید.
این واقیعته : دختری که شکست عشقی خورد و پسری که توی زندگش بوده خیلی بعید میدونم فراموشش کنه معمولا این دخترها اعتماد کافی به شما ندارن و عشق اون عشق اول رو به شما ندارن
و حتی در داستان یه ازدواج خواندم که خانومی با اینکه زندگی خیلی خوبه داشته میره سراغ دوست پسر اولش همون که عاشقش بوده
بنظر من ظلم کردید به خودتون با این دخترها ازدواج کنید.
عشق اول یه دختر بودن یه چیز خیلی خیلی بزرگیه

درس 5
میخواهید بفهمید دختره چکاره بوده دنبال پروفایل ایشون در فضای مجازی در گروه های اجتماعی باشید .
بعدش میرید سراغ 7 خط ترین پسر محلشون زیر زبونشو میکشی خیالت راحت باشه اطلاعات کافی به شما میدهد :-)

درس 6
دختری که از تنهایی پناه اوورد به چت روم ها و وقت زیادی در این محیط ها گذاشته برای ازدواج انتخاب نکنید.
یقین داشته باشید اولین پیغامی میده به شما نبوده و ادم های دیگه هم بوده
معمولا این دخترها میگن :
بعد از 6 ماه امدم چت
فقط برای سرگرمی میومدم
حوصلم کم بود
قصدم شناختن ادم ها بود
تو با تمام ادم های چتی برای من فرق داشتی
حتی عده ای از اینها با توهمات و خیال های خود یه شخصیت از شما میسازن و حتی عاشق هم میشن !
در کل اگر همچین انتخابی توی فضای مجازی دارید و دوست دارید ادامه بدید پس زیاد مراقب باشید.

یک نکته
خیلی کم پیش میاد پسری یا دختری تا سن 24 سالگی به نفرو دوست نداشته یا کسیو تو زندگیش نداشته حالا به طرز اسلامیش یا غیر اسلامیش
هر کس بگه نه نبوده اینجوری نیست دروغ گفته چون ما انسانیم و احساس داریم.
اما من پسرانی دیدم که قبل از ادواج خیلی بد بودن یا با خیلی ها بودن اما بعد از ادواج حتی کوچکترین خیانتی رو نکردن
بعضی از دخترها از ترسشون قبلا حالا کسیو تو زندگی داشتن یا خواستن تجربه کنن رو نمایی نمیکنند از گذشتشون
متاسفانه بعضی موقع ها با رو نمایی گذشته بازنده میشی
اما بهتره بعد از ازدواج هر کاری کردیم نسبت به عقل و منطق طرف مقابل بیاییم هر کاری کردیم بگیم و صادقانه بگیم بعد از ازدواج دیگه این مسائل نیست.
بعضی ها قبول میکنن
و متاسفانه بعضی ها تو چشمت میزنن (مثلا یارو قبلا یک نفرو دوست داشته طرفش ولش کرده ) بعد از یه مدت پسره میگه تو لیاقت نداری اگر داشتی همون پسر اولی که توی زندگیت بود ولت نمیکرد.
اما من چیزی که زیاد میدونم دختری که عاشق یه پسری بوده و عشق اولش بوده واقعا نمیتونه فراموشش کنه نظر دخترها در این مورد چیه؟
و بنظر من عشق واقعی به اینه عشق اول یک دختر باشی نه دوم سومی !

Comments 

#89 تنها 1392-08-21 20:01
به نظرمن بعضی ازپسرا خیلی بی لیاقتن من خودم ی نفروباهمه وجودم دوس داشتم قبل از اون باهیجکی نبودم بعداز اونم باکسی نرفتم ونمیرم ولی اون باتمام بی رحمیش بدون هیچ دلیلی منو بااین همه عشق تنهارهاکرد درضمن ناگفته نماند ازنظرقیافه واخلاق ازخیلیا سرم...بعدشم فهمیدم ک قبل من باهزار نفردوست بوده... خداییش نامردی نیس

#88 پاک ماندم و پاک میمیرم 1392-08-20 16:51
ازردواج با دخترانی که قبلا دوست پسر داشته اند یعنی ازدواج با کسی که:
سرش روی شونه کسی دیگه بوده
دستش توی دست کسه دیگه بوده
با هم سینما رفتن
با هم بستنی خوردن
با هم غذا خوردن
با هم حرفای عاشقانه و احساسی گفتن
دلتنگ هم شدن
با هم تجربه های خوب و بد داشتن
باور کنیدازدواج با این دختران یعنی ازدواج با یه انسانی که اعتمادی به خودش نداره و زمینه بروز هر اشتباهی رو داره
البته اگر شما خودتان دوست دختر نداشتید و انسانی هستید که خودتان و احساستان را برای زندگی مشترک حفظ نموده اید باید حواستان باشد
چرا که پسرهای که دوست دختر داشته اند حتما دختری نصیبشان می شود که دوست پسر داشته اند
با شما هستم پسرانی که تعداتان خیلی زیاد است و پاکید و پاک می مانید حواستان باشد که شکارهای زخمی پسرهای هرزه نصیب شما نشود تا بازنده میدان زندگی نباشید
اگه هم یه روز کسی گیرتون اومد که به شما دروغ گفته و فریب خوردید نگران نباشید پاکی خودتون رو حفظ کنید و اون رو اذیت نکنید یا طرفتون شرمنده مرام شما میشود و چشم به گریه باز میکنه و بوی وفا و وفاداری رو از شما به خودش میگیره یا اینکه روزگار همچی تو کاسه ش بزاره که خودش نفهمه از کجا خورده
خوشبخت باشید و به دنبال خوشبخت کردن باشید

#87 سولماز 1392-08-13 16:23
هروقت پسر خوب پيدا شد دختر خوبم پيدا ميشه من موندم واقعا اين پسراي شيطان صفت اول با هزار جور حيله و كلك سعي مي كنند با دخترا دوس بشن و باهاشون بازي كنند اون وقت وقت ازدواجشون كه ميشه دنبال دختر پاك مي گردند آخه بدبخت ها اين شما پسراييد كه منجر به ناپاكي دختري مي شيد.

#86 محمد عباسی از مشهد 1392-08-08 11:06
به نظر من علت این همه بد هجابی و بی بند باری این است که خانواده ها فرزندان خودشون در زمان بلوغ جنسی راهنمایی نمی کنند و فقط فکر سیر کردن شکم انها هستند و توجه ی کمی نسبت به تربیت وصحبت با انها هستند با تشکر.

#85 عرفان 1392-08-08 08:40
به هیچکس،زود اعتماد نکن،دختری که ساعت ها گریه میکرد میگفت عاشقتم،فقط با توام،شوهر ایندمی،زندگیمی فقط باهام تموم نکن،.بعدش بفهمی که تمومه حرفاش دروغ بوده،و یک تن فروش،بوده اونم تو هفده سالگی،چی حالی میشی وقتی که دوستشم داشته باشی... .

#84 ‏‏*‏77 1392-08-07 00:32
چرااینونمیگید ک شایددختره ب خاطراحساسی ک بهش داشته حاضرشده ب همه ی خواسته های پسره تن بده شماپسرافقط خودتونومیبینیدا صلاروی کارای خودتون داوری نمیکنی این بی انصافیه پسرهرزه ام کم نیس همین ک بدونی دختره دوست داره هرکاری واست میکنه توهم ازش خواسته های جنسی بخوای هرزگیه ن دخترخوب گیرمیاد ن پسرخوب ب مذهبی هام اعتمادنکنیداونا بدترن

#83 ... 1392-08-06 21:42
به 72 / چقد راحت به دخترا تهمت میزنید اینجا. چون یه عده ای از دخترایی ک شمامیشماسید رابطه جنسی داشتن دلیل میشه ک بقیشون هم داشته باشن؟

#82 ... 1392-08-06 21:39
من خودم چندتا دوست چادری دارم ک کم نمیارن تودوس پسر اخرشم با همون دوس پسراازدواج کردن... فقط خودشونو پشت چادر قایم کردن... وچون ب خونوادشون میگن مذهبی کسی ایرادنمیگیره.بنده با دوستی های نامشروع محالفم ولی باور کنید صرف ظاهری مذهبی داشتن کافی نیس... گرچه خودم اگه لایق باشم ادم با اعتقادی هستم. ولی دخترایی ک حرمت مذهبو زیرسوال میبرنو خودشونو پشت چادر قایم میکنن واقعا دخترای مناسب ازدواجن؟

#81 ... 1392-08-06 21:32
ببنید لکته چهارم شمااصلا منصفانه نیست.جناب دخترام احساس دارن ی وقتی عاشق یکی میشن بعدم میبینن طرف لایق نبود به طورکل هم فراموش میکنن.شما تودل دخترایین ک اینطور درموردشون نطرمیدین/ درضمن دخترایی هم هستا ک ازدواج کردنو بخاطر همسرشون حتی نگه هم ب مرد دیگه ای نکردن. بعضی نکات صحیح... ولی اقایونی ک عنگ هرزگی ب دخترامیزنن خودشون
اینکاره ان.البته بعضیاشون...
ببببببببببببببل ه... بعدشم فقط پسرا باید عشق اول دخترا باشن/ عجب بابا. چه باانصاف.پس دخترااگه عشق دهم بیستم باشن هم مسلیه ای نیس...
چه بی منطق...

#80 منصور 1392-08-04 14:45
علتش اینه که دخترها کاری به پاک بودن پسرها ندارن و فقط واسشون منافع مادی مهم است. ولی برای ما پسرها، دختری که پاک و شایسته باشه و هم زیبا باشه، به هزار تا دختر و زن بیوه و ترشیده پر رو ثروتمند ارزش داره

Add comment